Maryjny kształt nowego życia w ChrystusieNakładem Wydawnictwa Święty Wojciech ukazały się Materiały duszpasterskie służące kształtowaniu pobożności maryjnej „Maryjny kształt nowego życia w Chrystusie”.

Wpisując się w program duszpasterski 2015-2016, który prowadzi do przeżycia w wierze 1050. rocznicy Chrztu Polski, oddajemy do rąk wyznawców Chrystusa dodatek Maryjny, w którym wskazujemy na kształt nowego życia w Chrystusie. Wśród rozważań pochylimy się nad postacią Maryi jako Matki nowego życia w tajemnicy Wcielenia oraz ukazującej nowe życie pod Krzyżem Chrystusa.

Poza dziewięcioma konferencjami, które mogą być wykorzystane podczas pielgrzymek, nabożeństw nowennowych czy w innych okolicznościach, proponujemy dostosowane tematycznie do konferencji rozważania apelowe, a także refleksje na temat życia nowością chrztu. Na uwagę zasługują teksty służące rozważaniu tajemnic różańcowych oraz drogi krzyżowej, skoncentrowanych na maryjno-eklezjalnym kształcie nowego życia w Chrystusie. Mając na uwadze obchody 1050. rocznicy Chrztu Polski 3 maja 2016 roku na Jasnej Górze, tegoroczną publikację ubogaciliśmy nowenną przed uroczystością Jubileuszową NMP Królowej Polski. Jak zwykle zwieńczeniem tych materiałów jest propozycja nabożeństw słowa Bożego.

Pozycję przygotowało Polskie Towarzystwo Mariologiczne pod patronatem Komisji Duszpasterstwa KEP.

Zamówienia można składać na adres:

Dział Sprzedaży i Logistyki

ul. Chartowo 5, 61-245 Poznań

tel. 61 659 37 57 (-58, -59), faks 61 659 37 51

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.swietywojciech.plwww.mojeksiazki.pl

Czytaj więcej…

Oblicza naszej Matki

mb_063.jpg

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
320875